Viac o kamenárstve

Firma KAMENEX – Kamil Snopko bola založená v roku 1991, no skúsenosti majiteľa v oblasti kamenárskej výroby boli zbierané už od roku 1979 na kamenárskej škole v Leviciach a
neskor na priemyselnej škole kamenosochárskej v Hořiciach v Podkrkonoší (ČR), (ťažba kameňa, spracovanie, geológia, kartografia, geodézia, umelecké kamenárstvo.V roku 2015
bol majiteľ za dlhoročnú prácu v oblasti kamenárstva a pracovné úspechy zapísaný do “OXFORDSKEJ ENCIKLOPÉDIE OSOBNOSTÍ “

Hlavnou činnosťou firmy je spracovanie prírodných materiálov, ako je žula, mramor, onyx, pieskovec, atď. . Výroba sa zameriava na cintorínsku ale aj stavebnú architektúru. Kladie veľký doraz na kvalitu výroby a montáž, ako sa aj snaží cenovo vyhovieť zákazníkovi k jeho maximálnej spokojnosti. Individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi sa snažíme poraďiť a navrhnúť najvhodnejšie riešenie tak, aby bol konečný výsledok čo najlepší. V druhom rade sa firma zaoberá aj veľkoobchodom a to najme výrobov pre menších kamenárov, stvebné firmy, kuchynské štúdiá atď.

Radi Vás privítame v priestoroch našej firmy v areáli bývalého JRD v Podlaviciach, kde si možte vybrať z veľkého množstva druhov a farieb materiálov, hotových pomníkov, hrobov a hrobových doplnkov .

Prečo si vybrať Kamenárstvo Snopko?

 • Návrh zadarmo

  Zákazníkov bezplatne navštívime s katalógom našich výrobkov a vyhotovíme návrh hrobového miesta

 • Seriózne ceny a kvalita práce

  Svojich zákazníkov sa snažíme osloviť nielen kvalitou svojej práce, ale aj serióznosťou a cenami, ktoré nepotrebujú žiadne akcie.

 • Dhoročné skúsenosti
  firma Kamenárstvo Kamenex funguje už  25 rokov, no skúsenosti majiteľa sú cca 35 rokov. Zrealizované zákazky sa dajú počítať na tisíce (kompletné hroby, pomníky a stavebné prvky ako kuchynské pracovné dosky, krby, parapety atď. )
 • Garancia kvality

  vzhľadom na moderné strojové vybavenie našej dielne pre opracovanie kameňa sú naše výrobky už na prvý pohľad kvalitnejšie a krajšie ako pri bežnom ručnom opracovaní.

 • Krátka dodacia doba

  Vďaka vlastnej kompletnej kamenárskej výrobe a veľkého výberu materiálov skladom je výroba rýchla.

 • Individuálny prístup

  Ku každej zákazke pristupujeme individuálne , snažíme sa poradiť najvhodnejšie riešenie vo výbere materiálu pre danú zákazku, aby vlastnosti materiálu spĺňali svoj účel.

 • Materiály skladom

  U nás nájdete niekoľko desiatok druhov materiálov z celého sveta , či je to žula , mramor , onyx , travertín, atď.

 • Výhodná cena

  Vďaka vlastnej kompletnej kamenárskej výrobe sú naše ceny lepšie ako u konkurencie. Cenou vyhovieme každému zákazníkovi.

Čomu sa venujeme?

Hroby
Mramorové schody
Urnové hroby