O nás

Kto sme

Firma KAMENEX – Kamil Snopko bola založená v roku 1991, no skúsenosti majiteľa v oblasti kamenárskej výroby boli zbierané už od roku 1979 na kamenárskej škole v Leviciach a neskôr na priemyselnej škole kamenosochárskej v Hořiciach v Podkrkonoší (ČR), ťažba kameňa, spracovanie, geológia, kartografia, geodézia, umelecké kamenárstvo. V roku 2015 bol majiteľ za dlhoročnú prácu v oblasti kamenárstva a pracovné úspechy zapísaný do “OXFORDSKEJ ENCYKLOPÉDIE OSOBNOSTÍ “.

Čo robíme

Hlavnou činnosťou firmy je spracovanie prírodných materiálov, ako je žula, mramor, onyx, pieskovec, atď. . Výroba sa zameriava na cintorínsku ale aj stavebnú architektúru. Kladie veľký doraz na kvalitu výroby a montáž, ako sa aj snaží cenovo vyhovieť zákazníkovi k jeho maximálnej spokojnosti. Individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi sa snažíme poraďiť a navrhnúť najvhodnejšie riešenie tak, aby bol konečný výsledok čo najlepší. V druhom rade sa firma zaoberá aj veľkoobchodom a to najme výrobov pre menších kamenárov, stvebné firmy, kuchynské štúdiá atď.

PREČO MY?
Návrh zadarmo

Zákazníkov bezplatne navštívime s katalógom našich výrobkov a vyhotovíme návrh hrobového miesta.

Cena a kvalita práce

Svojich zákazníkov sa snažíme osloviť nielen kvalitou svojej práce, ale aj serióznosťou a cenami, ktoré nepotrebujú žiadne akcie.

Dhoročné skúsenosti

Kamenárstvo Kamenex funguje už 25 rokov, no skúsenosti majiteľa sú cca 35 rokov. Zrealizované zákazky sa dajú počítať na tisíce.

Garancia kvality

Vzhľadom na moderné vybavenie dielne sú naše výrobky už na prvý pohľad kvalitnejšie a krajšie ako pri bežnom ručnom opracovaní.

Krátka dodacia doba

Vďaka vlastnej kompletnej kamenárskej výrobe a veľkého výberu materiálov skladom je výroba rýchla.

Individuálny prístup

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Poradíme vám vo výbere materiálu pre daný účel.

Materiály skladom

U nás nájdete niekoľko desiatok druhov materiálov z celého sveta , či je to žula , mramor , onyx , travertín ...

Výhodná cena

Vďaka vlastnej kompletnej kamenárskej výrobe sú naše ceny lepšie ako u konkurencie. Cenou vyhovieme každému zákazníkovi.